REMIND CANLI NEDİR?

Remind Canlı, tüm derslere ve çemberlere "online" katılabileceğiniz mindfulness ve şefkat odaklı kendine bakım okuludur. Sen here yere, herkese yetişmek icin süper kahraman gibi koştururken Remind Canlı enerjini koru diye sana bakmaya geldi.

pattern
super girl
30
CANLI DERS
1
KADIN ÇEMBERİ

Her hafta 30 canlı ders, farklı konularda 1 kadın çemberi ile sana her yönden 360 derece bakım vermek için buradayız. Açılışa özel aylık 280TL yerine 195TL.

pattern
img card

Katılım ücreti ne kadar, özgürce iptal edebilir miyim?

İlk 1000 üyeye hayat boyu indirim veriyoruz! Bu ilk üyelerden biri olma şansını yakalayabilir, ayda 280 TL yerine 195 TL’ye üye olabilirsin. Hiçbir taahhüt yok, üyeliğini istediğin zaman iptal edebilirsin!

img card

Herkes katılabilir mi? Tecrübe gerekiyor mu?

Kendine bakım vermek isteyen herkes katılabilir. Tecrübe gerekmiyor. Bu okul mindfulness, şefkat odaklı. Yaş, boy, kilo kısıtlaması yok. Seni pamuklara sararak, bakım veriyor.

img card

Üyeliğim neyi kapsıyor, ders sınırlaması var mı?

Üye olduğun andan itibaren tüm derslere sınırsız katılım hakkın var. Sadece sen değil, varsa aynı çatı altında bulunan eşin ve çocukların da istedikleri derslere senin üyeliğin ile katılabilir.

img card

Remind Canlı'ya nasıl üye olurum?

"Hemen Kayıt Ol" butonuna tıklayıp adımları takip ederek, üye olabilirsin. İptal edene kadar üyelik bedeli her ay otomatik olarak kartından çekilir. Üye olur olmaz derslere katılabilirsin.

img card

Üye olduktan sonra süreç nasıl işliyor?

"Ders programı" sayfasından istediğin dersi seçebilir ve "giriş yap" butonuna tıklayarak derse katılabilirsin. Üye olduktan hemen sonra sana yol gösteren bir e-posta da göndereceğiz.

img card

Ders videoları paylaşılacak mı?

Esra Sert ile yapılan çember buluşmaları kayda alınır, katılımcıların sesli ve görüntülü paylaşım yaptığı bölümler kayıttan kaldırılarak Remind Canlı üyeleri ile paylaşılır.
Bunun dışında tüm dersler canlı gerçekleşiyor, kayıt almıyoruz.

Süper Kahramanlar Burada. Videoyu izle

icon

İçerik Hakkında Bilgilen

Biliyoruz sen bir süper kahramansın ama süper kahramanların da bakıma ihtiyacı vardır. Sen süper güçlerini koru diye biz de sana bakmaya geldik. Mindfulness temelli ve nörobilimsel alt yapılı bütünsel bakım için her ayrıntısı incelikle planlanan ders ve çember çalışmalarımızda, tüm yaş ve beden ihtiyaçlarını kapsayan içerikler hazırladık. Kendine uygun gün ve saatlerde istediğin derse katılabilirsin. Tüm dersler online ve canlı gerçekleşiyor. Derslere zoom platformu üzerinden katılabilirsin.

 • avatar
  icon Uzmanınla Tanış

  Esra Sert

  Remind Canlı, Esra Sert tarafından kurulan kendine bakım okulu ve sosyal medyada 200 bin kişiyi çatısı altında toplayan bir dijital topluluktur. "Mutluluk, başka insanlara yardım ederek meşgul olmaktır" sözünü kendimize deniz feneri yapıyor ve 25 yıllık tecrübemizi şimdiye kadar 5 binden fazla öğrenciyle paylaşmış olmaktan gurur duyuyoruz.

  Hemen Üye Ol
  Remind Türkiye