REMIND CANLI NEDİR?

Remind Canlı, tüm derslere ve atölyelere "online" katılabileceğiniz mindfulness ve şefkat odaklı kendine bakım okuludur. Sen her yere, herkese yetişmek icin süper kahraman gibi koştururken Remind Canlı enerjini koru diye sana bakmaya geldi.

pattern
super girl
24
CANLI DERS
1
ATÖLYE

Her hafta 24 canlı ders, farklı konularda 1 atölye buluşması ile sana her yönden 360 derece bakım vermek için buradayız. Üstelik artık Esra Sert Podcast de tüm bölümleriyle Remind Canlı'da.

pattern
img card

Katılım ücreti ne kadar, özgürce iptal edebilir miyim?

Remind Canlı aylık üyelik ücreti 295 TL. Hiçbir taahhüt yok, üyeliğini istediğin zaman "koşulsuz" iptal edebilirsin! İptal edene kadar üyelik bedeli her ay otomatik olarak kartından çekilir.

img card

Herkes katılabilir mi? Tecrübe gerekiyor mu?

Kendine bakım vermek isteyen herkes katılabilir. Tecrübe gerekmiyor. Bu okul mindfulness, şefkat odaklı. Yaş, boy, kilo kısıtlaması yok. Seni pamuklara sararak, bakım veriyor.

img card

Üyeliğim neyi kapsıyor, ders sınırlaması var mı?

Tüm ders ve atölyelere sınırsız katılım hakkın var. Sadece sen değil, varsa aynı çatı altında bulunan eşin ve çocukların da istedikleri derslere senin üyeliğin ile katılabilir. Dinlenme rekorları kıran Esra Sert Podcast de sadece Remind Canlı'da!​

img card

Remind Canlı'ya nasıl üye olurum?

"Hemen Üye Ol" butonuna tıklayıp adımları takip ederek, üye olabilirsin. İptal edene kadar üyelik bedeli her ay otomatik olarak kartından çekilir. Üye olur olmaz derslere katılabilirsin.

img card

Üye olduktan sonra süreç nasıl işliyor?

Siteye üye girişi yaptıktan sonra "Takvim" sayfasından katılmak istediğin dersin üzerine tıklayarak derse katılabilirsin. Üye olduktan hemen sonra sana yol gösteren bir e-posta da göndereceğiz.​

img card

Ders kayıtları paylaşılacak mı?

Kaydı alınan ders ve atölyelerimizi "Ders Kayıtları" menüsü altında üyelerimizle paylaşılıyoruz. Üye olduğun anda tüm kayıtlara erişebilirsin.

GÜNCEL BULUŞMALAR

Deniz Bağan ile Öz Şefkat Buluşmaları: 29 Ağustos-19 Eylül

Özgür Taşkıran ile Enneagram Atölyesi: 26 Eylül-17 Ekim

GELECEK PROGRAM

Gizem Onay ile Girişimcilik ve Pazarlama: 24 Ekim

Esra Sert ile Girişimcilik ve Pazarlama: 31 Ekim-07 Kasım

Esra Sert ile Kurtlarla Koşan Kadınlar Atölyesi: 21 Kasım

Süper Kahramanlar Burada. Videoyu izle

icon

Esra Sert Podcast

Başınıza geleceklerden biz sorumluyuz :) Esra Sert ve Emrah Aktan mühim konuları büyük bir ciddiyetsizlikle konuşuyor. Gelen konuk bin pişman. Kontrolden çıkmış utanmaz arlanmaz diyaloglar. Üye olduğun anda Esra Sert Podcast'in bütün arşivine ve her hafta yayınlanan yeni bölümüne erişimin olacak.

 • avatar
  icon Uzmanınla Tanış

  Esra Sert

  Remind Canlı, Esra Sert tarafından kurulan kendine bakım okulu ve sosyal medyada 200 bin kişiyi çatısı altında toplayan bir dijital topluluktur. "Mutluluk, başka insanlara yardım ederek meşgul olmaktır" sözünü kendimize deniz feneri yapıyor ve 25 yıllık tecrübemizi şimdiye kadar 5 binden fazla öğrenciyle paylaşmış olmaktan gurur duyuyoruz.

  Hemen Üye Ol
  Remind Türkiye