REMIND CANLI NEDİR?

Remind Canlı, tüm derslere ve atölyelere "online" katılabileceğiniz mindfulness ve şefkat odaklı kendine bakım okuludur. Sen her yere, herkese yetişmek için süper kahraman gibi koştururken Remind Canlı enerjini koru diye sana bakmaya geldi.

pattern
super girl
24
CANLI DERS
1
ATÖLYE

Her hafta 24 canlı ders, farklı konularda 1 atölye buluşması ile sana her yönden bakım vermek için buradayız. Esra Sert Podcast de tüm bölümleriyle Remind Canlı'da. Derslere ister canlı katıl, ister kayıttan izle.

pattern
img card

Üyelik ücreti ne kadar, özgürce iptal edebilir miyim?

Remind Canlı'ya 1, 3, 6 aylık ya da yıllık üye olabilirsin. Sen iptal edene kadar seçtiğin üyelik otomatik yenilenir. İstediğin zaman "koşulsuz" iptal edebilirsin. Üstelik sevdiklerine üyelik hediye edebilirsin.

img card

Remind Canlı'ya nasıl üye olurum, üyelik hediye edebilir miyim?

"Üye Ol" a tıklayıp adımları takip ederek, üye olabilirsin. "Hediye Et" e tıklayıp adımları takip ederek sevdiklerine üyelik hediye edebilirsin. Üye olur olmaz tüm derslere hem canlı katılabilir hem de ders, atölye ve podcast kayıtlarına ulaşabilirsin.

img card

Herkes katılabilir mi? Tecrübe gerekiyor mu?

Kendine bakım vermek isteyen herkes katılabilir. Tecrübe gerekmiyor! Bu okul mindfulness, şefkat odaklı. Yaş, boy, kilo kısıtlaması yok. Seni pamuklara sararak, bakım veriyor.

img card

Üye olduktan sonra süreç nasıl işliyor?

Siteye üye girişi yaptıktan sonra "Takvim" sayfasından katılmak istediğin dersin üzerine tıklayarak derse katılabilirsin. Ders kayıtlarına "Atölyeler" ve "Uygulama Dersleri" sayfalarından ulaşabilirsin. Üye olduktan hemen sonra sana yol gösteren bir e-posta da göndereceğiz.​

img card

Üyeliğim neyi kapsıyor?

Tüm ders ve atölyelere sınırsız katılım hakkın var. Ek ücret yok! Sadece sen değil, varsa aynı çatı altında bulunan eşin ve çocukların da istedikleri derslere senin üyeliğin ile katılabilir. Üstelik Esra Sert Podcast de sadece Remind Canlı'da!​

img card

Ders kayıtları paylaşılacak mı?

Atölye buluşmalarının tamamı kayda alınıyor. Uygulama derslerimizden de düzenli tekrarda kayıt alıp siteye ekliyoruz. Tüm kayıtlara "Atölyeler" ve "Uygulama Dersleri" sayfalarından ulaşabilirsin. Üye olur olmaz tüm kayıtları izleyebilirsin.

schedule icon

Ne tür dersler var?

Remind Canlı'da 3 farklı kategoride içerik bulunuyor: Uygulama Dersleri-Atölyeler-Podcast! Merak ettiğin içerik için önce seçtiğin kategori adına, ardından ders/atölye ya da podcast adına tıklaman yeterli.

Güncel Atölyeler


  uk-activeuk-activeuk-active

Remind Kabile

 • Esra’nın Kadınlar için Girişimcilik ve Pazarlama atölye kaydını Remind Canlı’da izledim. Esra’dan şu cümleyi dinlediğimde tüylerim diken oldu: para ile özgürlüğümü satın alıyorum! Bu söz tam olarak benim gerçeğim ama bu şekilde ifade etmeyi düşünmemiştim, harika bir idrak anı.

  S.E.

 • Fırsat buldukça canlı derslere katılmaya çalışıyorum. Ama ders kayıtları bile başlı başına ufuk açıcı. Yalnız olmadığımı görmek bile yükümün hafiflemesine yetiyor. Bu kadar uygun fiyata bu kadar güzel eğitimleri sunduğunuz için çok teşekkürler..

  Mehtap Adıgüzel Akbaba

 • Tüm hocalarımız özenle seçilmiş. Mesafe isteyen için de bir hoca var, içli dışlı olalım sohbet edelim diyen için de. Hepsinin ortak noktası nezaketli ve işlerinde iyi olmaları. Remind Canlı kendime verdiğim en güzel hediye oldu!

  B.S.

 • Remind Canlı sayesinde pilatese başladım. Canlı ders olması karşılıklı egzersiz yapıyormuşuz hissi veriyor ve motive ediyor. Dersleri kayıttan izlediğimde bile egzersizlerin kümülatif ilerlemesini çok sevdiğim için motive oluyorum.

  Pınar Emirahmetoğlu

 • Juno Yıldız Gözlemcisi ile Gökyüzü Günlüğü. Çok keyifli bir yayındı, kaos ve negatiften ziyade, farkındalık oluşturma çabasında olan bir astrolog görmek harika. Her ay heyecanla bekleyeceğim oturumlarını. Sevgiler

  Y.O.

 • Remind Canlı'ya sadece Esra Sert Podcast için bile üye olunur. Bu sıkışık dünyada nasıl daha kendimle hizalı ve anlamlı yaşanır diyenler için Esra'nın anlattığı içerikler, hap bilgiler eşliğinde hem çok neşeli ve samimi, hem de güç verici geliyor.

  Ö.Ö.

  uk-activeuk-activeuk-activeuk-activeuk-activeuk-active

Süper Kahramanlar Burada. Videoyu izle

icon

Esra Sert Podcast

Başınıza geleceklerden biz sorumluyuz :) Esra Sert ve Emrah Aktan mühim konuları büyük bir ciddiyetsizlikle konuşuyor. Gelen konuk bin pişman. Kontrolden çıkmış utanmaz arlanmaz diyaloglar. Esra Sert Podcast tüm bölümleriyle Remind Canlı'da! Üye olduğun anda Esra Sert Podcast'in bütün arşivine ve her hafta yayınlanan yeni bölümüne erişimin olacak.

 • avatar
  icon Uzmanınla Tanış

  Esra Sert

  Remind Canlı, Esra Sert tarafından kurulan kendine bakım okulu ve sosyal medyada 200 bin kişiyi çatısı altında toplayan bir dijital topluluktur. "Mutluluk, başka insanlara yardım ederek meşgul olmaktır" sözünü kendimize deniz feneri yapıyor ve 25 yıllık tecrübemizi şimdiye kadar 5 binden fazla öğrenciyle paylaşmış olmaktan gurur duyuyoruz.

  Hemen Üye Ol
  Remind Türkiye