REMIND CANLI NEDİR?

Remind Canlı, tüm derslere ve çemberlere "online" katılabileceğiniz mindfulness ve şefkat odaklı kendine bakım okuludur. Sen here yere, herkese yetişmek icin süper kahraman gibi koştururken Remind Canlı enerjini koru diye sana bakmaya geldi.

pattern
super girl
30
CANLI DERS
1
KADIN ÇEMBERİ

Her hafta 30 canlı ders, farklı konularda 1 kadın çemberi ile sana her yönden 360 derece bakım vermek için buradayız. Üstelik artık Esra Sert Podcast de yeni bölümleri ile her ay Remind Canlı'da.

pattern
img card

Katılım ücreti ne kadar, özgürce iptal edebilir miyim?

Remind Canlı aylık üyelik ücreti 295 TL. Hiçbir taahhüt yok, üyeliğini istediğin zaman "koşulsuz" iptal edebilirsin!

img card

Herkes katılabilir mi? Tecrübe gerekiyor mu?

Kendine bakım vermek isteyen herkes katılabilir. Tecrübe gerekmiyor. Bu okul mindfulness, şefkat odaklı. Yaş, boy, kilo kısıtlaması yok. Seni pamuklara sararak, bakım veriyor.

img card

Üyeliğim neyi kapsıyor, ders sınırlaması var mı?

Üye olduğun andan itibaren tüm derslere sınırsız katılım hakkın var. Sadece sen değil, varsa aynı çatı altında bulunan eşin ve çocukların da istedikleri derslere senin üyeliğin ile katılabilir. Sadece canlı dersler değil, dinlenme rekorları kıran Esra Sert Podcast'in yeni bölümleri de artık sadece Remind Canlı'da!

img card

Remind Canlı'ya nasıl üye olurum?

"Hemen Üye Ol" butonuna tıklayıp adımları takip ederek, üye olabilirsin. İptal edene kadar üyelik bedeli her ay otomatik olarak kartından çekilir. Üye olur olmaz derslere katılabilirsin.

img card

Üye olduktan sonra süreç nasıl işliyor?

Siteye üye girişi yaptıktan sonra "Takvim" sayfasından katılmak istediğin dersin üzerine tıklayarak derse katılabilirsin. Üye olduktan hemen sonra sana yol gösteren bir e-posta da göndereceğiz.

img card

Ders kayıtları paylaşılacak mı?

Kaydı alınan derslerimizi Remind Canlı menüsünün altında "Ders Kayıtları" sayfasında üyelerimizle paylaşılıyoruz.

GÜNCEL BULUŞMALAR

Kurtlarla Koşan Kadınlar: 30 Mayıs

Psikoterapist Aslı Deniz ile İlişkiler ve Sağlıklı Bağlanma: 7 Haziran

Psikoterapist Aslı Deniz ile İlişkiler ve Sağlıklı Bağlanma: 12 Haziran

Psikoterapist Aslı Deniz ile İlişkiler ve Sağlıklı Bağlanma: 21 Haziran

GELECEK PROGRAM

Kurtlarla Koşan Kadınlar: 19 Eylül

Girişimcilik ve Pazarlama: 26 Eylül

Kurtlarla Koşan Kadınlar: 3 Ekim

Girişimcilik ve Pazarlama: 10 Ekim

Süper Kahramanlar Burada. Videoyu izle

icon

İçerik Hakkında Bilgilen

Remind Canlı'da iki farklı kategoride dersler bulunuyor: uygulama dersleri ve çember buluşmaları. Kendine uygun gün ve saatte istediğin derse katılabilirsin. Dersler "online" ve "canlı" gerçekleşiyor. Kaydı alınan derslerimizi üyelerimizle sitede paylaşıyoruz. Derslere Zoom platformu üzerinden katılabilirsin. Bir hafta derslere her gün girip ertesi hafta hiçbir derse katılamayabilirsin. Zaman zaman kopmalar olması normal! Kendine merhamet et, şefkat göster! Ders kaçırmak söz konusu değil. Bu bir eğitim olmadığı için konu takibi gerekmiyor. Her hafta bir derse girmeniz bile dönüşüm için yeterli.

 • avatar
  icon Uzmanınla Tanış

  Esra Sert

  Remind Canlı, Esra Sert tarafından kurulan kendine bakım okulu ve sosyal medyada 200 bin kişiyi çatısı altında toplayan bir dijital topluluktur. "Mutluluk, başka insanlara yardım ederek meşgul olmaktır" sözünü kendimize deniz feneri yapıyor ve 25 yıllık tecrübemizi şimdiye kadar 5 binden fazla öğrenciyle paylaşmış olmaktan gurur duyuyoruz.

  Hemen Üye Ol
  Remind Türkiye