Sıkça Sorulan Sorular

1. Nasıl Üye Olurum?

“Üye Ol” butonuna tıklayıp adımları takip ederek üye olabilirsiniz veya buraya tıklayarak üye olabilirsiniz. Üye olur olmaz derslere katılabilir ve tüm içeriklere erişebilirsiniz.

2. Üye Olduktan Sonra Süreç Nasıl İşliyor?

Üye olduktan hemen sonra size yol gösteren bir e-mail göndereceğiz. Sitemizdeki “Takvim” sayfasından istediğiniz dersi seçebilir ve saati gelen dersin üzerine tıklayarak derse katılabilirsiniz. Ders başladığında takvimde dersin rengi pembe olarak görünecektir. Üye olduktan sonra üyelik süreciniz siz iptal edene kadar otomatik her ay güncellenir ve kayıt sırasında tanımladığınız kartınızdan üyelik ödemeniz otomatik alınır.

3. Hangi Kartlarla Ödeme Yapabilirim?

Remind Canlı üyelik için sanal kart, banka kartı, amex (yurtdışı kartları) ve tüm kartlarla ödeme yapabilirsiniz. Eğer 1 Yıllık üye olmak isterseniz ödemenizi havale/eft ile de yapabilirsiniz. Bunun için [email protected] ‘a mail atarak destek alabilirsiniz.

4. Ödeme için tanımladığım kartımı nasıl değiştirebilirim?

Remind Canlı kullanıcı adı ve şifrenizle sitede oturum açtıktan sonra profilinize tıklayın ardından “Ödeme Bilgileri” menüsünden kart bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

5. Arkadaşıma Nasıl Remind Canlı Üyeliği Hediye Edebilirim?

“Hediye Et” butonuna tıklayarak ya da buraya tıklayarak sevdikleriniz için Remind Canlı üyeliği satın alabilirsiniz. Hediye üyelik oluşturmak için açılan ekrandan önce kaç aylık üyelik hediye etmek istediğinizi seçmelisiniz. Ardından açılan ekranda “Fatura Detayları” kısmına kendi bilgilerinizi “Siparişiniz” kısmına da hediye vermek istediğiniz kişinin bilgilerini girmelisiniz. Unutmayın hediyeniz arkadaşınızın e-mail adresine ulaşır, e-mail adresini doğru girmeniz önemlidir.

6. Remind Canlı Üyeliği Hediye Geldi Ve Üyeliğimin Sonlarına Yaklaşıyorum, Üyeliğimi Nasıl Devam Ettirebilirim?

Üyeliğinizi devam ettirmek için Remind Canlı kullanıcı adı ve şifrenizle profilinize girerek “Ödeme Bilgileri” menüsünden devam etmek istediğiniz üyelik paketini seçip kendi ödeme bilgilerinizi girebilirsiniz.

7. Üyeliğimi istediğim zaman iptal edebilir miyim?

Dilediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Herhangi bağlayıcı bir sözleşme veya taahhüt yoktur. Üyeliğinizi iptal edene kadar üyelik bedeli kartınızdan otomatik tahsil edilir.

8. Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Remind Canlı kullanıcı adı ve şifrenizle sitede oturum açarak “Ödeme Bilgileri” sayfasına gidip "Üyelik İptal" seçeneğine tıklayabilirsiniz. İptal sürecine ilişkin adımları oradan görebilirsiniz.

9. Üyelik Ödemesi Tek Seferlik Mi, Her Ay Ödeme Yapmam Gerekir Mi?

Seçtiğiniz pakete göre üyeliğiniz otomatik yenilenir, kartınızdan ödeme alınır. Örneğin aylık üyelerimizden her ay, 3 aylık üyelerimizden her 3 ayda bir ödeme otomatik tahsil edilir ve üyelik yenilenir. Üyeliği sonlandırmak istediğinizde “Ödeme Bilgileri” sayfasına gidip "Üyelik İptal" seçeneğine tıklayabilirsiniz. İptal sürecine ilişkin adımları oradan görebilirsiniz.

10. Derslere Nasıl Katılacağım?

Derslere katılmak için cihazınıza (telefon, tablet, pc) Zoom uygulaması kurmanız ve kendi mail ve şifrenizle Zoom’a giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra Remind Türkiye sitesinde kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açıp Remind Canlı menüsünde yer alan takvimden size uygun olan derse tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Site sizi Zoom uygulaması üzerinden otomatik olarak derse bağlayacaktır.

“Takvim” sayfasından istediğiniz dersi seçebilir ve saati gelen dersin üzerine tıklayarak derse katılabilirsiniz. Ders başladığında takvimde dersin rengi pembe olarak görünecektir.

11. Dersleri Kayıttan İzleyebilir miyim?

Evet. Tüm atölyelerimizi kayıt alıyoruz. Haftalık uygulama derslerimizden de belirli sayı ve tekrarda kayıt alıyoruz. Bu kayıtları üye olduktan sonra ders kayıtları menüsü altında izleyebilirsiniz.

12. Üye Olduktan Sonra Geçmiş İçeriklere Ulaşabilir miyim?

Üye olduktan sonra geçmiş tüm atölye, podcast ve uygulamalı ders kayıtları erişiminize açık olur.

13. Remind Canlı’ya Nasıl Daha Kolay Girebilirim?

Remind Canlı takvimini telefonunuzun ana sayfasına eklemeyi öneriyoruz. Aşağıdaki adımları izleyerek dilediğiniz zaman Remind Canlı’ya çabucak ulaşabilirsiniz.

Android telefonlar için:

  1. Telefonun tarayıcısından Remind Canlı web sitesine ve takvime girin
  2. Sayfanın sol üst köşesindeki 3 noktaya basın ve menü açılsın
  3. Açılan menüdeki 10. sekme olan “Ana Ekrana Ekle” opsiyonuna basın

IOS için:

  1. Safari’ye girip Remind Canlı web sitesine ve takvime girin
  2. Ekranın en altındaki kutu içindeki oka tıklayın
  3. Açılan menüdeki 7. sekme olan “Ana Ekrana Ekle” opsiyonuna basın

Ders programını telefonunuzdan açıp dilediğiniz dersin yanındaki (+) tuşunu basıp takvim app'inize de ekleyebilirsiniz.

14. Online Mindfullness programına üyeyim. Remind Canlı’daki içeriklere erişebilir miyim?

Online Mindfulness ve Remind Canlı birbirinden bağımsız ve farklı programlarımızdır. Remind Canlı belirli sürelerde abonelik ücreti ödeyerek katılım sağlayabildiğiniz bir platformdur. Bu yüzden Remind Canlı içeriklerini takip edebilmeniz için üye olmanız gerekir.

15. Derslere canlı mı katılmalıyım?

Derslere canlı katılmak zorunda değilsiniz. Saatler uymuyorsa ya da bir başka nedenle canlı katılmak sizin için mümkün değilse dersleri kayıtlardan takip edebilirsiniz. Remind Canlı “Kendine Bakım Okulu” olarak açıldı ve önemli olan sizin kendi ihtiyaçlarınızın karşılanması olacaktır.

16. Uygulama dersleri nedir?

Takvim sayfamızda gördüğünüz her hafta aynı gün ve saatte olan pilates, yoga, meditasyon, yüz yogası, sinir sistemi destekleme uygulamaları gibi çeşitli derslerimize uygulama dersleri diyoruz.

17. Atölye nedir? Çember Nedir?

Esra Sert tarafından veya başka bir uzman konuk tarafından haftada bir kez yapılan bazen seriler olarak aynı konunun devamı olan tematik buluşmalarımıza atölye diyoruz. Örneğin; girişimcilik ve pazarlama atölyesi, İlişkiler ve sağlıklı bağlanma atölyesi gibi. Bu atölyeler içinde Esra Sert’in düzenli bir seri şeklinde yapmakta olduğu Kurtlarla Koşan Kadınlar buluşmaları da yer alıyor.

18. Esra Sert Podcast nedir?

Esra Sert’in her hafta bazen uzman konuklarla bazen ise yalnızca kendisinin olduğu çeşitli konulardaki sohbetlerini içeren haftalık podcastleridir. Bu podcastler yalnızca Remind Canlı’da yayımlanmaktadır ve sadece üyelerinin erişimine açıktır.

19. Fatura tercihimi değiştirebilir miyim? Kurumsal fatura alabilir miyim?

Siteye üye girişi yaptıktan sonra “Bilgilerim” e tıklayıp ardından “Bilgileri Güncelle” butonuna tıkladıktan sonra kurumsal fatura bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

Hemen Üye Ol
Remind Türkiye