KURTLARLA KOŞAN KADINLAR ATÖLYESİ

Kurtlarla Koşan Kadınlar kitabının yazarı Estes ile çalışan Esra Sert ayda bir kez Online Kendine Bakım Okulu Remind Canlı'da Estes'in öğretilerini bizlerle buluşturuyor! İçindeki gerçek potansiyeli ortaya çıkarmak, zor duygular karşısında daha sağlam durabilmek, yaşamını genişletmek istiyorsan sen de Kurtlarla Koşan Kadınlar Atölyesi'ne davetlisin.

Nasıl Katılırım?

24
CANLI DERS
1
ATÖLYE

Kurtlarla Koşan Kadınlar; Remind Canlı'da her hafta yer alan mindfulness ve öz şefkat odaklı 24 canlı ders ile farklı konulardaki atölyelerden sadece biri. Sana her yönden 360 derece bakım vermek için buradayız.

Kurtlarla Koşan Kadınlar Atölyesi'ne katılım, Remind Canlı üyesi olan herkese açık. Buluşmalarda paylaşım yapma zorunluluğu yok. Sadece dinleyici olarak da yer alabilirsin.

Esra Sert ayda bir kez Çarşamba akşamı saat 21:00'da Remind Canlı'da. Programı sitedeki takvimden takip edebilirsin.

Remind Canlı'yı hiçbir katılım sınırı ve taahhüt olmadan kullanabilir istediğin zaman koşulsuz iptal edebilirsin.Katılanlar Ne Dedi?

 • Siz ne harika şifacısınız! Kurtlarla Koşan Kadınlar eğitiminden önce somurtuk, gergin ve ağlamak isteyen ben gitti. Gülen, omuzları dik, içi huzurla kaplı yanım uyandı. Sihirli bir el gibi dokundunuz. Duygularımızın farkına vardık, kendimizi akışa bırakıp duyguların izinden gittik. İyi ki varsınız.

 • Kurtlarla Koşan Kadınlar eğitiminde o kadar beni anlattın ki, muhtemelen her kadın da kendinden bir şeyler bulmuştur. Sürekli pozitif kalmaya baskılayan öğretilere karşın, ne kadar gerçek ve ne kadar bizdendin! Gerçekten muhteşemdi. İçimdeki sevinci ve yaşam ateşini alevlendirdi! Emeğin için her hücrene teşekkür ederim.

 • Kurtlarla Koşan Kadınlar inanılmaz bir buluşmaydı. O güzel kadınları, o benzer duyguları hissetmek, yalnız olmadığımı, yaşadıklarımın normal ama dönüştürülebilir olduğunu görmek eşsiz bir deneyimdi. Bazı şeyler eskisi gibi olmayacak, çok belli!

 • Kurtlarla Koşan Kadınlar eğitiminizdeki bazı cümleleriniz direkt yüzüme söylenmesi gereken cümleler. Sanki benim için söylüyorsunuz. Hayatım anında değişmedi elbette ama artık hayatıma nasıl yön verebileceğimi, beni durduran yaralarımı da kendime nasıl yol yapacağımı biliyorum. Teşekkür ederim.

Umarım dışarı çıkar ve başınıza hikayelerin gelmesine izin verirsiniz, onlarla ilgili çalışır ve onları tomurcuk açana kadar kanınız, gözyaşlarınız ve gülüşünüzle sularsınız; ta ki siz kendiniz de tomurcuk açana kadar.

Clarissa Pinkola Estes

Buluşmalardan bazı konu başlıkları

 • Kafamız içinde bize yalan söyleyen biri var. Kendi iç sesimiz sandığımız ses başkasının olabilir mi? Sapla samanı ayırma vakti.
 • Her şey darmadağın olduğunda: zor günler için bir doz ilham!
 • Korku, öfke ve çaresizlik için reçeteler…
 • Yaradan yaratıcılığa. Yaralarının içindeki yaratıcı ateşi bul ve yaratıcılıkla arandaki engelleri kaldır.
 • İçimdeki iki kişi: Hem kırılganım hem de çok güçlü. Birini seçmek zorunda değilsin.
 • Kadınlar için pazarlama: kendini dünyaya göstermeye cüret et.
 • Başına pek çok şey geldi., kalbin pek çok yerinden yaralandı. Kendine merhamet etmeyi öğrenme zamanı.
icon

Ders Programına Gözat

Yüz yogası, pilates ve uzman psikologlar eşliğinde sinir sistemi dengeleme dersleri.... Remind Canlı'da yok yok! Linke tıkla ders programını incele, sende içten dışa çiçek açan kadınların arasında katıl!

 • avatar
  icon Uzmanınla Tanış

  Esra Sert

  Remind Canlı, Esra Sert tarafından kurulan kendine bakım okulu ve sosyal medyada 200 bin kişiyi çatısı altında toplayan bir dijital topluluktur. "Mutluluk, başka insanlara yardım ederek meşgul olmaktır" sözünü kendimize deniz feneri yapıyor ve 25 yıllık tecrübemizi şimdiye kadar 5 binden fazla öğrenciyle paylaşmış olmaktan gurur duyuyoruz.

Hemen Üye Ol
Remind Türkiye