Hakkımızda

Remind Türkiye; mindfulness, yoga, meditasyon alanlarında 20 yıldan uzun bir süredir çalışan Esra Sert’in kurduğu bir eğitim ve gelişim platformudur.
Remind Türkiye’nin mindfulness pratiklerine yaklaşımı bilimseldir. Eğitim programları ve uygulamalar, bu alandaki en güncel araştırmalara ve nörobilimsel yöntemlere dayanır.

Eğitimlerde uygulanan üç aşamalı metodu sonuç almaya yönelik güçlü bir çerçeve sağlar ve şu adımlara dayanır:
Bilgilen, fark et, hayata geçir.

Remind Türkiye uzmanları, her yıl yüzlerce öğrenci ile yüz yüze çalışıyor. Esra Sert, yirmi yılı aşkın sürelik birikimini anlaşılabilir ve uygulanabilir bir online içeriğe dönüştürerek daha geniş kitlelere ulaştırıyor.
Bireysel ve kurumsal eğitimlerin yanı sıra 200 saatlik eğitim aracılığı ile her yıl 70 kadar uzman mezun eden Remind Türkiye hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ekibi yakından tanımak için tanışma toplantılarına katılabilirsiniz.

Dijital bir topluluk odaklı olan Remind Türkiye, Online Mindfulness Programı ile Türkiye’de isteğe bağlı video ve canlı yayın özelliklerini biraya getiren ilk mindfulness eğitimini hayata geçirdi.

Online Mindfulness Programı ve Remind Türkiye hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Kayıt Ol
HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Whatsapp iletişim hattımız ile hızlı iletişimin tadını çıkarın

WhatsApp
Remind Türkiye