Ücretsiz Tanışma Buluşması

“Meditasyon tedavi eder, meditasyon İlaçtır”

Dr. Mark Hyman

Mindfulness çok sık duyduğumuz, iyi hissetme hali yarattığını bildiğimiz ama belki de tam olarak içini dolduramadığımız bir kavram. Bu iki saatlik eğitimde mindfulness’ın ne anlama geldiği ve günlük hayat içinde nasıl uygulanabileceği konusunda hiçbir kuşkunuz kalmayacak.

Bu eğitim mindfulness uygulamalarını bilimsel ama pratik bir bakış açısı ile aktarıyor. Harvard Üniversitesi’nin mindfulness üzerine yaptığı araştırmaya yer veriliyor. Mindfulness pratiklerinin; beynimizi nörolojik olarak nasıl olumlu yönde değiştirdiği, iyi hissetme halini nasıl arttırdığı, araştırma sonuçları ve ayrıntıları ile aktarılıyor.

Eğitim sırasında mindfulness pratikleri uygulanıyor ve günlük hayatta nasıl taşınabileceği de pratik tavsiyelerle aktarılıyor.

Mindfulness ile meditasyon farklı şeyler mi? Yoganın mindfulness ile bağlantısı nedir? Bir kursa gitmeden mindfulness öğrenilebilir mi? Kafanızdaki bu ve benzeri sorular yanıt bulacak.

Bu eğitimden sonra kendiniz mindfulness bilinçli bir şekilde uygulayabilir hale geleceksiniz. Becerinizi ilerletmek için daha kapsamlı bir eğitime katılmayı düşünüyorsanız, bu eğitimden sonra yolunuzu çok daha rahat bulacaksınız.

Katılımcılara Esra Sert’in sesinden bir adet mindfulness meditasyon kaydı hediye edilir.

Kendiniz ile ilgilenmek için iyi bir başlangıç yapmaya bekliyoruz.

Daha fazla bilgi ve kayıt için: info@remindturkiye.com

Programlar
Hemen Kayıt Ol
HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Whatsapp iletişim hattımız ile hızlı iletişimin tadını çıkarın

WhatsApp
Remind Türkiye