fbpx

MINDFULNESS’A GİRİŞ SEMİNERİ

Mindfulness çok sık duyduğumuz, iyi hissetme hali yarattığını bildiğimiz ama belki de tam olarak içini dolduramadığımız bir kavram. Bu iki saatlik eğitimde mindfulness’ın ne anlama geldiği ve günlük hayat içinde nasıl uygulanabileceği konusunda hiçbir kuşkunuz kalmayacak.

Bu eğitim mindfulness uygulamalarını bilimsel ama pratik bir bakış açısı ile aktarıyor. Harvard Üniversitesi’nin mindfulness üzerine yaptığı araştırmaya yer veriliyor. Mindfulness pratiklerinin; beynimizi nörolojik olarak nasıl olumlu yönde değiştirdiği, iyi hissetme halini nasıl arttırdığı, araştırma sonuçları ve ayrıntıları ile aktarılıyor.

Eğitim sırasında mindfulness pratikleri uygulanıyor ve günlük hayatta nasıl taşınabileceği de pratik tavsiyelerle aktarılıyor.

Mindfulness ile meditasyon farklı şeyler mi? Yoganın mindfulness ile bağlantısı nedir? Bir kursa gitmeden mindfulness öğrenilebilir mi? Kafanızdaki bu ve benzeri sorular yanıt bulacak.

Bu eğitimden sonra kendiniz mindfulness bilinçli bir şekilde uygulayabilir hale geleceksiniz. Becerinizi ilerletmek için daha kapsamlı bir eğitime katılmayı düşünüyorsanız, bu eğitimden sonra yolunuzu çok daha rahat bulacaksınız.

Kendiniz ile ilgilenmek için iyi bir başlangıç yapmaya bekliyoruz.

Eğitimlerden haberdar olmak için kayıt ol !