fbpx

KURTLARLA KOŞAN KADINLAR

Kurtlarla Koşan Kadınlar’ın yazarı Estes’in kendisi ile çalışan Esra Sert, Estes yaklaşımını bu iki günlük eğitimle öğrencilerle buluşturuyor. Estes’in inzivalarında yaptırdığı çok sayıda uygulama ve öğreti eğitimlerde yer alacak.
Kurtlarla Koşan Kadınlar, son 26 yıldır dünyada kadınlara kadın olmanın el kitabı olarak hizmet ediyor. Kadınlara özünde oldukları “şeyi” vahşi benliklerini hatırlatarak; yaratan, üreten, besleyen, beslenen yaşamı bilgece yaşayan doğal hallerine dönmeleri için yardım ediyor.
Bu çalışma bir okuma etkinliği değil Estes yöntemleri ile gerçekleştirilecek bir eğitimdir. Ana hatları ile dört bölümden oluşacaktır.

CUMARTESİ:


Estes ile ve yöntemleriyle tanışmak Jungcu Analist Estes’in Colorado’da spiritüel bir merkezde gerçekleştirdiği inzivayı konuşacağız. Esra bizlere, Estes’in kendisini, yaşamını, öğütlerini ve verdiği mesajları aktaracak.
Gerçek “ben”i bulma pratikleri “İşine yaramayan, şeyi, düşünceyi, kimseyi bırak!” Estes kafamızın öğrenilmiş yalanlarla dolu olduğunu söylüyor. Bu yalanlar bizimle yaşam arasında duruyorlar. Yalanları bir bir devirip gerçek “ben”i arıyoruz.

PAZAR:


Yaratıcılık çalışmaları

Yaratıcı bir yaşam sürmek sadece mümkün değil, gereklidir”. Çalışmanın odağında katılımcıların kendi iç dünyalarına yönelmeleri var. Ruhsal bir çalışma ve keşif teşvik ediliyor. Eğitim, katılımcıların, zaten var olan yaratıcılığın fitilini ateşlemeleri, önündeki engelleri fark etmeleri ve bu engelleri ortadan kaldırmak için harekete geçmeleri yönünde tasarlandı.

Kurtlarla Koşan Kadınlar nasıl okunur?

Buluşmayı, kitabı okumak isteyip yol almakta zorlananlara Esra’nın tavsiyeleri ile bitireceğiz. Bu bölüm kitabı okumuş olanların kişisel deneyim ve katkılarına da açık olacak.

Katılım gün, yer ve saatleri:

YogaTime: Halaskargazi Cad. Yılmazlar Pasajı Hüseyin Hilmi Paşa İş Hanı No:153 D:K1, 34340 Şişli/İstanbul


15 Şubat Cumartesi: 10.00 -16.00
16 Şubat Pazar: 10.00 -16.00

  • 1 saat öğle arası veriliyor.

Eğitimlerden haberdar olmak için kayıt ol !