fbpx

EKİP


EZGİ KOCA

UZMAN EĞİTMEN &PROGRAM KOORDİNATÖRÜ

Şiddetli ve nedensiz omuz ağrılarım, depresyon ve metropol içinde sıkışmış halimle yoga ile tanıştım. İlk başta sadece asana pratiklerine devam ederken meditasyon ve nefes teknikleri ile yoganın ayrılmaz bir bütün ve özgürleşme alanı olduğunu keşfettim.

Kişisel pratiğimi derinleştirmek amacıyla Uzmanlık Programına katıldım ve hayatım dönüştü. Yoga, bu zamana kadar öğretilmiş tüm ezberlerimden sıyrılıp özgürleşebildiğim, hissedebildiğim, fark edebildiğim ve bunları yapamasam bile denemem için fırsat veren bir alan.

Mühendis olarak iş yaşamıma halen devam ederken, yoga bana geniş ve bambaşka alan açıyor. Öğrenci ve eğitmen olarak hem pratiklerimde hem de derslerimde; beden farklılıklarını gözeterek, rahatlığı, samimiyeti ve sağlamlığı güçlü bir akışkanlıkla bedende dengelemeyi ve zihinle bağ kurmayı umuyorum.  IŞIL TONG ERBAY

UZMAN EĞİTMEN & MENTORLUK PROGRAMI SORUMLUSU

Yoga, 10 yıldan uzun süredir hayatımın bir parçası. Pratiğim, yoga matının hem üzerinde hem de dışında daha güçlü, daha esnek ve korkusuz bir şekilde gelişmeme yardımcı oldu ve olmaya devam ediyor. Yoga, her anı daha dikkatli yaşamam için bana ilham veriyor.

Zorlayıcı bir meslek olan avukatlığı uzun yıllar boyunca sürdürdüm. Çalışma hayatı konusundaki kişisel bilgi ve deneyimim, mindfulness uygulamalarını çalışma hayatına taşımak ve iş yerinde uygulanabilir şekilde sunmak konusunda bana yardımcı oluyor.

Yoga ve meditasyon pratiklerinin en çok da yoğun çalışan ve önemli sorumluluklar taşıyan insanların gündelik hayatının parçası olması gerektiğini düşünüyorum.

Derslerimde, pratiğinizi derinleştirmenize yardımcı olmak için yaratıcı bir akış ile hocalarımdan aldığım ilhamı birleştirmeyi seviyorum. Bedeni, zihni ve ruhu yoga ile besleyerek başkalarının da yaşamalarına yardım etmeye çalışıyorum. Umudum, yoga matından indiğinizde yenilenmiş, beslenmiş ve dengeli hissetmenizdir.


ELİF BEKFELAV

UZMAN EĞİTMEN

Yogayla tanıştığım günden itibaren merak ve içten gelen bir açlıkla yoganın içerisinde yoğruluyorum. Bundan dolayı müteşekkir ve mutluyum. Yoga Uzmanlık Programını tamamladıktan sonra yaşadığım dönüşüm beni bu alanda derinleştirmek konusunda daha da cesaretlendirdi. Yin Yoga uzmanlık eğitimi alırken Çi enerjisinin bedendeki akışının daha çok farkına vardım. Durmam gereken yeri belirleyen zihnim yerine bedenimdeki Çi enerjisini dinledim. Hemen ardından Tao Vinyasa eğitimi ile dengelendim. Anatomi aşığıyım ve sinir sistemi ile çokça flörtleşiyorum. Yolda ve akışta olmaktan heyecan duyuyorum.HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Whatsapp iletişim hattımız ile hızlı iletişimin tadını çıkarın

WhatsApp